Nawiedzony dom państwa bell

8 Views Comment Off

Jak obejrzeć film w internecie?

Kino czy telewizor? A może komputer? To pytania, które zadajemy sobie gdy nachodzi nas chęć na obejrzenie jakiegoś filmu.
Jeszcze kilka (może kilkanaście) lat temu, wybór ograniczał się raczej do obejrzenia wybranej pozycji w sali kinowej, bądź spędzenia wieczoru przy filmie wybranym jednak nie przez nas samych, a przez pracowników danej stacji – na ekranie telewizora.
Czasy się jednak zmieniają i dziś możemy obejrzeć w zasadzie to na co mamy aktualnie ochotę na naszym komputerze – zarówno stacjonarnym jak i przenośnym. Coraz więcej stron oferuje nam naprawdę szeroki zakres wyboru filmów i warto zaznaczyć, że w niedługim czasie po kinowej premierze. Ilość platform filmowych jest dziś całkiem spora i dla przykładu – filmy cda oferuje nam w zasadzie wszystkie. Co prawda, niektóre za drobną opłatą, ale to jest chyba naturalna kolej rzeczy w dzisiejszych czasach. Ponadto, wiele obrazów filmowych powstaje dziś we współpracy z danymi platformami. Przykładem może być Netflix, który posiada swoje własne produkcje, dostępne tylko na ich stronie, bez premiery kinowej.

About the author

Related Articles

Archiwa