Skoki spadochronowe Katowice

6 Views Comment Off

Skok w przestrzeń ze spadochronu w Katowicach

Jednym z oryginalnych pomysłów na prezent stały się ostatnio skoki spadochronowe, które są oferowane w całej Polsce. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór miejsca realizacji stąd polecane są skoki spadochronowe Katowice.
Oferta w szczególności skierowana jest dla miłośników sportów ekstremalnych i adrenaliny, dla osób lubiących wyzwania oraz mocne wrażenia, lubiących spędzać wolny czas w wyjątkowy sposób.
Na wstępie przeprowadzane jest krótkie szkolenie teoretyczne, osoba korzystająca ze skoku wraz z osobą szkolącą – skoczkiem wchodzi na pokład samolotu i wznosi się w powietrze, następnie wykonywany jest skok z wysokości 3000-4000 metrów. W dalszej kolejności trwa swobodne spadanie około 50 sekund, podczas którego dostarczana jest organizmowi potężna dawka adrenaliny. Kolejne 8-10 minut to etap szybowania, podczas którego otwarta jest czasza spadochronu, wtedy właśnie można wyciszyć emocje oraz cieszyć się wspaniałymi widokami. Samo lądowanie przebiega bardzo łagodnie, bo w tej czynności wspiera nas sam pilot dlatego skoki spadochronowe są bezpieczne.

About the author

Related Articles

Archiwa